پیش بینی های بازار خودروهای الکتریکی !!

موضوع اصلی : خبرهای زیست محیطی جهان 14 / مهر / 771    
ارسال کننده


 

در سال 2013 ایفای بازار ماشین های الکتریکی قابل تحسین بوده است  وغیر قابل انکار٬ در سال 2014 چه چیزی آینده برای صنعت ماشین های الکتریکی در نظر گرفته است ؟؟

درحالی که ما به پایین سال 2013 می آییم همه نظرهای به سوی سال بعد حرکت می کند در حالی که خیلی از کارشناسان باور دارند که ما تغییرات و پیشرفت های اساسی  در چشم انداز بازار ماشین های الکتریکی خواهیم دید.

چندین ابتکاراتی هستند که هنوز زیاد علنی نشده اند٬ شاید این ابتکارات زیاد سرفصل خبرها را به خود جلب نکرده اند٬ که می توانند نقشی در سال 2014 ایفا کنند٬ و در واقع ما بودیم یک سال نزدیکتر مقرون به صرفه قیمت حدود 30000 دلاری این ماشین های الکتریکی برسیم.

افراد خیلی کمی بودند که بازار موفقیت آمیزی را در سال 2013 برای خودروهای الکتریکی حدس زده بودند٬ مخصوصا از آنجایی که سال با توجهات نسبتا رو به پایینی شروع شد.نه تنها ما موانعی برای این صنعت داشتیم با توجه به سرمایه گذاری های دولتی٬ بلکه کشمکش های بین تیسلا و نیویورک تایمز طرفداری هیچ کسی را نیز به خود جلب نکرد.

درحالی که باتری یون لیتیوم پایه توسعه آنچه بود که امروزه بازار خودروهای الکتریکی به خود دیده٬ خیلی از کارشناسان بر این باورند که تغییرات اساسی پشت این توسعه های در سال 2014 خواهد بود. رضایت عمومی از تکنولوژی باتری یون لیتیوم خود را به سوی جلو هل داده است در مقابل محدودیت های موجود آن و ما خواهیم دید تکنولوژی های جدید باتری های در بازار خودروهای الکتریکی در سال پیش رو خواهیم دید.

 

تاریخ انتشار خبر ۴ دی ۱۳۹۲

 

1737 بازدید
نظري براي اين مطلب وجود ندارد، شما اولين نفر باشيد!
ارسال نظر

نام:
ایمیل:
متن:
كد امنيتي:
درج کد امنیتی: