بازديد 2355

ترجمه

با توجه به گزارشبرآورد ببر هند در سال ۲۰۱۴-۱۵ افزایش قابل توجهی در تعداد جمعیت ببرهای هند مشاهده شده است. در سال های اخیر یعنی از سال ۲۰۰۶ ٬ ۱۴۱۱ عدد ببر هند به ۲۲۲۶ عدد در سال ۲۰۱۴ افزایش قابل توجهی یافته است.


بازديد 2229

نجات نوزاد توسط گربه

موضوع اصلی : حقوق حیوانات
    22 فروردین 2015 22:37

یک گربه با موهای بلند که حالا به نام "ماشا" شناخته میشود چندی پیش توانست جان یک کودک را نجات دهد و لقب مهربان ترین گربه دنیا را به خود اختصاص دهد...


بازديد 1159

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با تامین اعتبارات و معرفی پیمانکار از سوی اداره آب و فاضلاب شهری استان به دنبال تصفیه آب مصرفی شهر تبریز برای برگشت دادن ان به دریاچه ارومیه هستیم.


بازديد 1513

کارشناسان حیات‌وحش معتقدند تجارت زنبورهایی که برای تولید عسل یا بارور کردن از طریق گرده افشانی استفاده می شوند می‌تواند تاثیر مخربی بر زنبورهای وحشی و دیگر حشرات داشته باشد.


بازديد 3805

فواید دادن استخوان به سگ

    18 فروردین 2015 18:32

ترجمه

دامپزشکان دادن استخوان سنتتیک به سگ ها به صراحت توصیه می کنند. شما می­توانید برای توله سگ­ها جهت کنترل میل به جویدن و برای سگ­های مسن جهت کمک به تمیز و تیز نگه داشتن دندان­ها استخوان بدهید. به هر علتی ممکن است شما این را انتخاب ­کنید، چه برای مداومت سلامتی یا تحریک حس­های سگ­تان.


بازديد 3397

شعار روز هوای پاک سال ۱۳۹۳

موضوع اصلی : آلودگی هوا
    17 فروردین 2015 21:58

رئيس ستاد محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران گفت: شهرداري تهران در هفته هواي پاک، برنامه هاي گسترده اي را با شعار آسمان آبي ، حق من است اجرا خواهد کرد.


بازديد 1604

کارشناسان محیط زیست تاکید کردند با صنعتی شدن جهان و فشار بیشتر روی گونه‌های اقیانوسی طی 100 سال آینده، حیات دریایی با خطر انقراض روبرو می‌شود.


بازديد 1913

افزایش راندمان کار با گربه

موضوع اصلی : بیشتر بدانیم
    16 فروردین 2015 15:02

در شهر شلوغی مانند توکیو داشتن یک حیوان خانگی به عنوان کاری لوکس و اشرافی شناخته می شود و بسیاری از آپارتمان ها وجود حیوان را ممنوع کرده اند از این رو افرادی که دوست دارند یک گربه به عنوان حیوان خانگی..


بازديد 2865

پاندای قرمز

موضوع اصلی : خرس ها
    13 فروردین 2015 12:36

ترجمه

پاندای قرمز ظاهر کوچکی شبیه گربه دارد اما دارای نشانه های پاندا یا راکون است. در اصل به نظر میرسد که حد وسط بین این سه تاست! پاندای قرمز به رنگ قهوه ای مایل به قرمز بوده و دارای دمی بسیار کلفت حلقه دار است. پاندای قرمز در آسیا زندگی میکند و بخشی از زیستگاهش را با پاندا سهیم میشود.


بازديد 1287

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نیشابور روز گذشته از یک سانحه رانندگی دراین شهرستان خبرداد که در پی آن پنج شکارچی غیر مجاز به شدت مصدوم و بدام افتادند.