بازديد 3456

ساخت مخزن (سطل) بازیافت کننده زباله

موضوع اصلی : آموزش
19 / دی / 1393    

ترجمه

مخزن بازیافت کننده زباله سه گانه چیست٬ برای چه ما باید از مخزن بازیافت کننده زباله استفاده کنیم؟؟

براساس بررسی های سازمان بررسی های بازیافت و زباله ملی٬ خیلی از مردم آمریکا یعنی ۷۲ درصد آنها حتی مخزن بازیافت کننده زباله تک منظوره ندارند.


بازديد 2578

فرد زیست محیطی هوشیار و آگاه برای کمپ زدن باشید

موضوع اصلی : آموزش
10 / خرداد / 1393    

ترجمه

بعضی از ماها دوست داریم تعطیلات خود را در چشمه های معدنی لوکس با کلرهای هوا٬ با بوفه های که هرگز تمامی ندارند٬ و استخرهای که آغشته به کلر شده اند و هرگز ماها قدم به آنجا نمی گذاریم و در عوض در اطراف آن دراز می کشیم در حال انفجار هستند. این خوب هست ولی خیلی از ماها ترجیح می دهیم که تعطیلات خود را در طبیعت بگذرانیم٬ مانند کمپ زدن٬ تجربه یک مسافرت کمپین خوب قابل مقایسه نیست. رفتن به خواب زیر ستارگان و بیدار شدن از خواب با صدای آواز پرندگان و هوای تازه مجبورتان می کند که طبیعت زیبا را تحسین کنید.


بازديد 3126

چرا تنوع زیستی مهم است؟

موضوع اصلی : آموزش
2 / خرداد / 1393    

تمام موجوداتی که در یک اکوسیستم زندگی می کنند از جمله انسان، بخشی از شبکه حیات هستند. هر گونه پوشش گیاهی و هر موجود نقش بسیار مهمی در چرخه حیات دارد. گیاهان، حیوانات و انسانها در تعامل با یکدیگرند و بر اساس آنچه هر کدام ارائه یا تولید می کنند مانند غذا، سرپناه، اکسیژن و غنی سازی خاک به یکدیگر وابسته اند.


بازديد 2167

نكات نشنال جئوگرافيك براي بهتر شدن هواي اطراف

موضوع اصلی : آموزش
2 / اردیبهشت / 1393    

نشنال‌جئوگرافیک برای آن که هر کس سهمی در بهتر شدن هوای اطرافش داشته باشد نکاتی را پیشنهاد کرده است :

 ۱- در استفاده از کاغذ صرفه جویی کنید و سعی کنید کارهایتان را بدون استفاده از کاغذ انجام دهید. به طور مثال تا حد امکان قبض‌هایتان را از طریق اینترنت پرداخت کنید. صرفه جویی در کاغذ در واقع به معنای کمتر بریده شدن درختان اطراف شماست که هر ساله هزاران هزار از آنها برای تولید انواع کاغذهایی که در طول روز در اختیار شما قرار می‌گیرد تلف می‌شوند و در عین حال با این کار زباله کمتری تولید شده و دی اکسید کربن کمتری تولید می‌شود.


بازديد

فوائد محیط زیست سالم

موضوع اصلی : آموزش
30 / آذر / 770    

هوای پاکتر = عمر طولانی تر
تمام ما از مزایای هوای پاکیزه بهرهمند می شویم. شاید برخی بیشتر از دیگران. اما مسئله مهم این است که جمعیت نوع بشر همگی از یک هوای مشترک تنفس می کنند.
اگر ما تلاش کنیم تا آلودگی را در شهرها و کشورهایمان کاهش دهیم این رویه در نهایت منجر به کاهش آلودگی در سراسرجهان خواهد شد.


بازديد 11163

آموزش

موضوع اصلی : آموزش
28 / آذر / 770    

آموزش موتور رشد و پیشرفت و توسعه در تمام زمینه های زندگی بشر است.

با حداقل امکانات و با استفاده درست از منابع موجود و با فکر و علم می توان زندگی دوباره ای یافت.